تبلت, تلفن همراه

تجربه خرید محصولات اپل با گارانتی اصلی در ایران!

یکبار دیگر بر می گردید و تیتر خبر را می خوانید! درست است تجربه خرید محصولات اپل با گارانتی اصلی و اورجینال اپل در ایران یک موضوع واقعی و قطعیست که به وقوع پیوسته است و این مهم بر عهده شرکت ایرانی به نام شرکت تعاونی وقایع گستر فارس می باشد. “در سال ۱۳۸۶ در استان فارس ثبت گردید این شرکت در سال ۱۳۹۲ در اجرای دستور العمل ساماندهی فعالیت نمایندگی های رسمی شرکت های خارجی به شماره ۲۲۲۰۰۰۷۴۰۰۰۰ پس از اخذ مجوز فعالیت شرکت اپل موفق به کسب گواهی فعالیت نمایندگی شرکتهای خارجی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه وزارت، فروش و خدمات پس از فروش محصولات Apple گردید و در حال حاضر بعنوان تنها وارد کننده رسمی اپل در ایران می باشد. ” این شرکت تا مهر ماه سال ۱۳۹۶ مجوز رسمی فعالیت در ایران از کمپانی اپل را دارا می باشد. 

تعاونی وقایع گستر فارس

تعاونی وقایع گستر فارس

امید است با حضور شرکت های معتبر اینچنینی که با اخذ مجوز های رسمی نمایندگی گجت های هوشمند را بر عهده دارند، کاربران با اطمینان خاطر بیشتر بتوانند نسبت به خرید و دریافت خدمات اقدام نمایند و رضایت خاطر و اطمینان بیشتر را بهمراه داشته باشند. 

در این راستا فروشگاه الکترونیکی بازارمازار نیز زین پس محصولات اپل با گارانتی شرکت وقایع گستر فارس را به سبد کالای محصولات خود اضافه نموده است، که از این لینک  می توانید آن را دنبال نمایید. 

برچسب ها :, , , , , , , , , ,

۲ پاسخ به “تجربه خرید محصولات اپل با گارانتی اصلی در ایران!”

  1. avatar
    در بهمن ۳۰, ۱۳۹۵ ۷:۴۰ ق.ظ آیفون ۱۰ ساله شد! پاسخ داده است : #

    وقتی نخستین آیفون که ۱۰ سال پیش از این و در روز ۹ ژانویه‌ی ۲۰۰۷ (۱۹ دی ۱۳۸۵) معرفی شد، این طور نبود که دقیقا هیچ کس منتظرش نباشد. همان ۱۰ سال پیش هم اپل‌بازها و سینه‌چاکان محصولات این شرکت، جماعت کمی نبودند. در هفته‌ها و روزهای منتهی به سخنرانی معروف «استیو جابز» در کنفرانس «مک‌ورلد» سال ۲۰۰۷ (۱۳۸۵)، وبلاگ‌ها و سایت‌های آی‌تی سروصدای زیادی به‌پا کرده بودند.

    سایت‌هایی مانند «گیزمودو» و «انگجت» با تب‌وتاب فراوان شایعه‌هایی درباره‌ی مشخصات فنی یک «گوشی بدون نام» از شرکت اپل منتشر و مشتاقانه هر خبر و شایعه‌ای را درباره‌ی این گوشی مرموز پیگیری می‌کردند. گروه دیگری از هواداران اپل هم مشغول تولید طرح‌های مفهومی از یک گوشی با برند اپل بودند. به طوری که وقتی سرانجام «استیو جابز» روی صحنه رفت و با یک حرکت دست، شایعات را پایان داد و جهان گوشی‌های موبایل -و کامپیوتر های شخصی- را برای همیشه دگرگون کرد، عده‌ای به خاطر پایان بازی حدس‌وگمان‌ها افسوس خوردند.

نظر شما چیست