عمومی, نرم افزار موبایل و تبلت

اگر در هنگام بروز رسانی iOS 10 با مشکل مواجه شدید راه کار چیست؟

هنوز ۲۴ ساعت از اعلام رسمی iOS 10 توسط کمپانی اپل نگذشته است و بسیاری از کابران از ابتدای در دسترس قرار گرفتن این نسخه بروز رسانی اقدام به اپدیت گجت ای او اس ای خود شده اند. اما بازارمازار از منظر دیگر به این موضوع پرداخته است.

بروز رسانیios 10

بروز رسانیios 10

بر اساس گزارش های ثبت شده برخی کاربران در هنگام بروز رسانی با مشکل مواجه شده اند، دستور العمل زیر برای حالت خاصی است که در هنگام بروز رسانی iOS 10 با مشکلی همچون از دست دادن عکس ها مواجه شوید، به راحتی با دنبال کردن مراحل زیر مشکل رفع خواهد شد:

  1. آیفون خود را به پی سی، لپ تاپ، یا مک بوک خود متصل نمایید و نرم افزار iTunes را فعال کنید.
  2. در حال حاضر می بایست ایفون خود را ری استارت نمایید اما در حالت ریکاوری این کار را انجام دهید، با فشار دادن کلید Home و کلید Power یا Sleep تا زمانی که پیام Recovery Moder را ببینید.
  3. در این هنگام شما یک پیام فوری بر روی iTunes مشاهده می نمایید. که از شما سوال می شود می خواهید Update انجام دهید یا می خواهید Restore نمایید.  که می بایست گزینه Update را انتخاب نماییدو  پروسه را دنبال کنید.
  4. اگر پروسه راه اندازی بیش از ۱۵ دقیقه به طول انجامید مراحل ۱ تا ۳ را تکرار نمایید.
  5. هنگامی که install انجام گرفت، راه اندازی کامل تلفن خود را انجام دهید.

اگر با انجام فرایند بالا مشکل حل نشده است می بایست به یکی از مراکز معتبر تعمیرات اپل مراجعه نمایید. اگر تا به حال اقدام به بروز رسانی ننموده اید می توانید با گرفتن یک اپ با شرایط بهتری این کار را انجام دهید.

منبع: Theverge

برچسب ها :, , , , , , ,

بدون نظر

نظر شما چیست