سخت افزار

نصب اپلیکیشن بر روی کارت حافظه در ویندوز موبایل ۸ امکان پذیر نیست!

اگر شما پیگیر اخبار ویندوز موبایل ۸ بوده باشید، حتما با خبر هستید که پلت فرم جدید مایکروسافت در تلفن همراه یعنی همان ویندوز موبایل ۸  بالاخره امکان پشتیبانی از کارت حافظه را در این ورژن فراهم نموده است. و مایکروسافت در آخرین اخبار خود کاملا شفاف اشاره کرده است، که از این به بعد شما قادر خواهید بود: “تصاویر”و “ویدیو ها” و ” فایلهای صوتی” و ” نصب اپلیکیشن” را بر روی کارت حافظه تلفن همراه خود انجام دهید.

پشتیبانی کارت حافظه ویندوز موبایل ۸

اما این جمله گفته شده دقیقا معنایی که شاید شما تصور کرده باشید را ندارد و شما قادر نخواهید بود بر روی کارت حافظه به طور مستقیم از “مارکت اپلیکیشن ویندوز موبایل”، برنامه نصب نمایید. چیزی که مایکروسافت منظور نظرش از این جمله بوده است دقیقا معنایی متفاوت می دهد، شما می توانید از کارت حافظه کمک بگیرید برای نصب اپلیکیشن بر روی کارت حافظه داخلی تلفن همراه و نه چیز دیگری!

در واقع یکی از اهداف اصلی این ویژگی این بوده است که شما قادر هستید بدون وابسته بودن به ارتباط مستقیم با مارکت برنامه را نصب کنید، این مورد بیشتر برای دپارتمان های IT که اقدام به نصب برنامه بر روی گروهی از دستگاه ها می نماید،‌ یا نسبت به توسعه برنامه و افزودن ویژگی روی آن می پردازد کاربردی است. البته برای کاربرانی که دسترسی مستقیم به مارکت به صورت آن لاین را ندارند نیز می تواند جالب باشد، نسخه اصلی اپلیکیشن را بر روی کارت حافظه ذخیره کنند و سپس آن را بر روی حافظه داخلی نصب نمایند.

در ویندوز موبایل ۷٫۵ شرکت ها برای انجام این کار باید به کارکنان آموزش می دادند که همگی وارد مارکت شوند و در نظر بگیرید کاهش سرعت کار و زمانی که برای این مهم به طول می انجامید. از این جهت اگر شما می خواهید هر دو ویژگی را تجربه کنید،  باید در انتخاب تلفن همراه با سیستم عامل ویندوز موبایل۸ توجه کنید، کارت حافظه داخلی مناسب حداقل ۸گیگ را مدل انتخابیتان پشتیبانی کند تا بهره وری مناسب تری از تلفن همراهتان داشته باشید.

منبع:CNET

برچسب ها :, , , , , , , ,

بدون نظر

نظر شما چیست