نرم افزار PC, نرم افزار موبایل و تبلت

چگونه آندروید را بر روی کامپیوتر خانگی نصب کنید!

آندروید یک سیستم عامل تما عیار تلفن همراه محسوب می شود، که پیشرفت بسیاری داشته و در آینده نه چندان دور حرف های بیشتری از پیشرفت آن خواهید شنید و بر اساس پیش بینی های صورت گرفته گوی سبقت را از ویندوز خواهد گرفت، اما وقتی نمی توانید این سیستم عامل را به جز بر روی تلفن همراه هوشمند در جای دیگر نصب کنید، کمی با تردید مواجه می شوید درست است؟! فکرش را هم نکنید چیزی که به حقیقت پیوسته است امکان نصب آندروید بر روی PC  است:

در ابتدا توضیح مختصری بدهیم، شما می توانید آندروید را به عنوان سیستم عامل اصلی کامپیوتر خود داشته باشید اما با توجه به گستردگی سیستم عاب موجود اکنون گارانتی برای شناسایی درایور ها نمی توان داد، از این جهت بهتر است در ابتدا آندروید را بر روی یک درایو USB نصب کنید تا قابلیت های آنرا کنترل کنید. در عیر اینصورت تمام تلاش های آندروید برای تبدیل شدن به سیستم عامل کامپیوتر شما تنها پروژه x86 آندروید خواهد بود. توجه داشته باشید، آندروید یک سیستم عامل با بنیان اصلی لینوکس است، بنابر این هسته وجود دارد.

چگونه آندروید را بر روی کامپیوتر خانگی نصب کنید!

پروژه نصب آندروید بر روی PC

توجه کنید هنوز همه چیز تحت آزمایش است و ما کمی نگران کاربران معمولی هستیم که بعد از خواندن این پست دست به اقدام عجیبی نزنند، این پست بیشتر برای کاربران حرفه ای تر ارائه شده است تا اگر خواستند با رعایت جوانب امر موازی با طرح توسعه آندروید و پروژه X86 این قابلیت را در شرایط آزمایشگاهی تست کنند.

بنابراین لینک منبع اصلی برای نصب و همچنین لینیکی برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی عملکرد توسعه دهندگان ارائه شده است، جالب است بدانید در ایران برنامه نویسان بسیاری اقدام به نوشتن برنامه های آندرویدی می نمایند و استعداد های جالبی در این راستا بروز یافته است، مطمئنا خبرهای اینچنین برای کاربران علاقه مند، به سادگی آنچه شاید ما نگاشتیم نخواهد بود. پیگیر اخبار تکمیلی و قطعی تر در این خصوص هستیم.

XDA DEVELOPER مراحل انجام فرایند

Android Authority کسب اطلاعات بیشتر از پروژه

منبع خبر:  Phone Arena

ترجمه و ویراستاری پارسی: بازارمازار 

برچسب ها :, , , , ,

۷ پاسخ به “چگونه آندروید را بر روی کامپیوتر خانگی نصب کنید!”

 1. avatar
  در اسفند ۴, ۱۳۹۲ ۴:۲۴ ب.ظ سیده زهراحسنی پاسخ داده است : #

  لطفا بگویید برنامه ی بازار چگونه نصب خوا هد شد

 2. avatar
  در اسفند ۶, ۱۳۹۲ ۱:۲۴ ب.ظ zahra پاسخ داده است : #

  از لینک

 3. avatar
  در مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ ۵:۳۵ ب.ظ سحر پاسخ داده است : #

  سلام وعرض ادب میخوام وایبرنصب کنم هرکجا میرم میگن گوشی شمااندوید نداره ولی وایفا داره باید چیکارکنم ایاراهی هست که وایبرروبه گوشیم نصب کنم ممنون

  • avatar
   در مرداد ۲۷, ۱۳۹۳ ۱:۱۶ ب.ظ میلاد درویش پاسخ داده است : #

   با سلام
   مدل گوشی شما می بایست سیستم عامل اندروید ، ای او اس یا ویندوز را پشتیبانی نماید یا از سیستم عامل بلک بری برخوردار باشد

نظر شما چیست