نرم افزار موبایل و تبلت

مشکل جدید دعوتنامه تبلیغاتی تلگرام!

به گزارش برخی کاربران مدتی است، تلگرام با بازکردن دخواست عضویت در گروه های مختلف کاربران را دچار مشکلاتی نموده است، این مشکل حتی با نصب مجدد برنامه و یا با تغییرات در بخش امنیتی تلگرام و عدم اجازه به دعوت به گروه ها توسط افراد خارج از دفترچه تلفن نیز حل نمی شود.

حتی در زمانی که با تلفن صحبت می کنید، یا ایمیلی چک می کنید به ناگاه دعوت عضویت در یک گروه برایتان ارسال می شود که می بایست مرحله مشقت بار ورود به تلگرام و عدم پذیرش دعوت را پشت سر بگذارید. این دعوتنامه ها یا به نوعی هرزنامه ها در بعضی مواقع در یک دقیقه به بیش از ۱۰ دعوتنامه می رسد.

پس از بررسی های انجام شده بر روی تلفن همراه برخی کاربران آنچه تا به اینجا برای ما مشخص شده است، این ربات مخرب بیشتر برای کاربران ایرانی بوجود امده است، کاربرانی که از منابع نامشخص جز Google Play  اقدام به نصب برنامه می نمایند، در واقع یک ربات ویرووسی است که با نصب برنامه های متفرقه از سایت های متفرقه بوجود می آید.

تنها راهکار رفع مشکل نیز، لغو نصب برنامه های تازه نصب شده و یا درنهایت ریست کامل تلفن همراهتان می باشد، پس بهتر است اگر با این مشکل مواجه هستید هرچه سریعتر از انچه برایتان اهمیت دارد پشتیبان بگیرید و اقدام به ریست تلفن همراه نمایید.

اگر شما نظر دیگری در مواجه با این بدافزار مخرب دارید ما را از ان مطلع سازید.

 

بازارمازار 

 

برچسب ها :, , , , ,

۲ پاسخ به “مشکل جدید دعوتنامه تبلیغاتی تلگرام!”

 1. avatar
  در بهمن ۲, ۱۳۹۵ ۴:۲۲ ب.ظ رامتین پاسخ داده است : #

  سلام. شرمنده من این مشکل رد دارم واقعا کلافه هم شدم. اگه ریست کنم درست میشه؟
  و اگه ریست کردم و برنامه ها و فایلارو پشتیبان گرفتم و بعد از ریست باز برنامه هایی رو ک پشتیبان گرفتم رو نصب کردم دوباره همین مشکل پیش نیاد؟

  • avatar
   در فروردین ۹, ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ق.ظ ميلاد درويش پاسخ داده است : #

   سلام دوست عزیز
   باید ببینید کدام برنامه مخرب باعث این موضوع شده من پیشنهاد می کنم Unknown resources رو تیکش رو بردارید و فقط برنامه ها رو بعد از ریست کردن از Google Play نصب کنید مشکلات کمتری خواهید داشت.
   برقرار باشید

نظر شما چیست