تبلت

تغییرات قیمت iPad 3 در بازار تلفن همراه ایران

از آخرین iPad کمپانی اپل بسیار شنیدید، خبر ورود این گجت محبوب اپل هم در همین بلاگ منتشر شد اما همانطور که از قبل کاربران درخواست داشتند، آخرین تغییرات این دستگاه و مدل های مختلفی که در بازار تلفن همراه ایران به فروش می رسد را در اینجا مورد بررسی قرار می دهیم، Apple iPad 3 در روزهای نخست ورود به بازار تنها در مدل ۶۴ گیگ و با قابلیت ۴G + Wifi عرضه می شد اما، با گذشت حدود دو هفته مدل های با حافظه داخلی ۱۶ گیگ و ۳۲ گیگ آن نیز در دسترس قرار گرفته است.

مدل ۱۶ گیگ با قابلیت ۴G+Wifi امروز پنج شنبه ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۱ به کمترین مقدار خود از لحاظ قیمتی در ایران رسید، قیمت  آن در رنج یک میلیون و سیصد و پنجاه تا یک میلیون و چهارصد هزار تومان اعلام شده است.

مدل ۳۲ گیگ آن با افزایش دویست و هشتاد هزار تومانی،‌ به قیمت یک میلیون و ششصد و چهل هزار تومان به فروش می رسد و در نهایت مدل ۶۴ گیگ که در روز های نخست با قیمت دو میلیون تومان ارائه می شد، به قیمتی یک میلیون و هشتصد و هشتاد هزار تومان رسیده است. این گجت که آخرین دستاورد کمپانی اپل است با استقبال کاربران در داخل کشور مواجه شده است و آمار فروش مناسبی نسبت به زمان ارائه داشته است.

منبع 

برچسب ها :, , , , , , , , , ,

یک پاسخ به “تغییرات قیمت iPad 3 در بازار تلفن همراه ایران”

  1. avatar
    در مرداد ۲۰, ۱۳۹۱ ۸:۱۸ ق.ظ ali پاسخ داده است : #

    khili bahale mikham 16g begiram

نظر شما چیست