وبلاگ بازار مازار وبلاگ بازار مازار
Search
آیپد مینی هم به تهران رسید! با چه قیمتی؟

صدای سوت قطار کمپانی اپل از دور به گوش می رسید، تا اینکه روز گذشته فروشگاه های خیابان جمهوری تهران، اپل دیگری را در پیشخوان مغازه های خود دیدند و آیپد مینی وارد میدان نبرد تبلت های بازار ایران شد، آیپد مینی ۷٫۹ اینچی که پیش از این در خصوص اطلاعات فنی آن در مطلبی با عنوان “همه آنچه باید در خصوص iPad mini بدانید” صحبت کردیم، زمانی وارد بازار ایران شده است که کمی تب و تاب نوسانات قیمت کاهش یافته است و در مقایسه با رقیبانش در کمپانی های دیگر خیلی دور از دسترس قرار نگرفته است.

آيپد ميني هم به تهران رسيد! با چه قيمتي؟

اپل آیپد مینی در تهران در دستان شماست

آیپد مینی موجود در ایران فعلا در مدل wifi  و در دو حافظه ۱۶ گیگا بایت و ۳۲ گیگا بایت وارد شده است، همانگونه که حتما خبر ها را دنبال کرده اید، قیمت آیپد مینی در دنیا  در پیش فروش اولیه در مدل ۱۶ گیگ وایفای   ۳۲۹ دلار   و در مدل ۳۲ گیگ ۴۲۹ دلار پیش بینی شده بود، حال آنکه اکنون در سایت آمازون مدل ۱۶ گیگ وایفای در رنج قیمت ۴۳۰ دلار به فروش می رسد. اما قیمت این محصول کمپانی اپل در تهران در مدل ۱۶گیگ وایفای یک میلیون و چهارصد و چهل و پنج هزار تومان و در مدل ۳۲گیگ یک میلیون و ششصد و چهل و پنج هزار تومان می باشد. نوسانات قیمت آیپد مینی را در ایران می توانید از اینجا دنبال کنید.

منبع: بازارمازار 

arrow۳ Responses

 1. avatar
  orpheus
  26 mos ago

  khayli bebakhshiiiiid vali : dahane in bazaro servis k innghad bi saro sahabe ! 1,600,000 hezar tooooooman ????????? nakhastim baw ! ipad mini ham nakhastim , vasalam .

 2. avatar
  سارا
  18 mos, 2 wks ago

  ki mireh in hameh raho mini ipad vaghti gheimatesh inghadeh !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. avatar
  samar
  18 mos, 1 wk ago

  be nazare man k miarze kheyli khobe gheymatesh

Leave A Comment